My News
Καλως ηρθατε στο φορουμ μας. Καντε log in ή register για να αποκτησετε προσβαση σε ολες μας τις σελιδες!
My News
Καλως ηρθατε στο φορουμ μας. Καντε log in ή register για να αποκτησετε προσβαση σε ολες μας τις σελιδες!
My News
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
BASTOUNIA
User
User



Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 25/11/2010

ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ   ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ I_icon_minitimeΠεμ 25 Νοε - 23:16:03

Γιατι δεν μπορω να διμοσιέυσω αναρτίσεις σε άλλα θέμετα? ακομη και σε αυτα που θα επρεπε να επιτρεπε.
πολύ καλο το φορουμ, εύχομαι να πάει κάλα, απο τεχνικά θέματα, είμαι και εγω εδώ, ρώτα οτι θές. Smile
Ο αγιος βασιλης τι ρολο παίζει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010
Ηλικία : 36
Τόπος : Ανω Κατω Κρεμαστα Κωλοκοτρονιτσιου

ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ   ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ I_icon_minitimeΠαρ 26 Νοε - 10:42:18

Καλησπερα και καλως ηρθες.

Το φορουμ ακομα ειναι υπο κατασκευη και σε τεχνικα θεματα και σε θεμα υλικου.

Υπαρχει πολυ υλικο να ανεβει και πολλες ιδεες για μελοντικα πραγματακια που θα φτιαξω.

Πως το βρηκες το φορουμ αληθεια ?

Για δοκιμασε τωρα και πες μου αν μπορεις να απαντησεις ή να ανοιξεις δικο σου θεμα στις αλλες κατηγοριες.

Ειχα κλειστα τα Permissions σε μερικα.
lol! afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://mynews.forumgreek.com
BASTOUNIA
User
User



Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 25/11/2010

ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ   ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ I_icon_minitimeΠαρ 26 Νοε - 16:15:15

εμμ το βρίκα, χεχε απο ενα allo site που το ελεγες.
εφτιαξα και εγω ενα φορουμ το οποιο θα εχει μια διαφορετικη φιλοσοφία, δλδ θα ειναι για νεες νεους εφηβους/ες και θα λεμε διαφορα εκει ολοι μαζι. αλλα θα μπορει ο καθενας να αλλάξει το περιεχομενο του σαν να ηταν διαχιρηστης, δλδ θα ειναι ενα ελευθερο φορουμ χωρις ενοχλιτικους διαχιριστες που να λογοκρίνουν και να λενε μη-το ενα και μη-το άλλο.
http://openteen.no-ad-forum.org/
ελπιζω να πάνε καλα και τα 2 φορουμ (και το δικο σου και το δικο μου).
ναι οκ μπορω να βάλω αναρτηση μέσα τωρα.
Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010
Ηλικία : 36
Τόπος : Ανω Κατω Κρεμαστα Κωλοκοτρονιτσιου

ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ   ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ I_icon_minitimeΠαρ 26 Νοε - 16:53:52

Εμενα δεν με πολυ καιει πως θα παει εδω αχαχ. Απλα βαζω οταν εχω ωρα υλικο και κανω δοκιμες κτλ farao

Αμα το γεμισω μπορει και να το διαφημισω lol!

Θα γραφτω στο δικο σ μολις γυρισω το βραδακι afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://mynews.forumgreek.com
BASTOUNIA
User
User



Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 25/11/2010

ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ   ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ I_icon_minitimeΠαρ 26 Νοε - 17:30:01

ή μάλον οχι, μην γραφτεις ακομη, θα το σβίσω αυτο το φορουμ και θα φτιαξω αλλο, αυτον δεν μου δινει την δινατοτιτα να ανεβάσω αρχεια στο filesystem του σερβερ, αρα μάλον ειναι αχριστο. θα φτιάξω αλλο ομος Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010
Ηλικία : 36
Τόπος : Ανω Κατω Κρεμαστα Κωλοκοτρονιτσιου

ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ   ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ I_icon_minitimeΠαρ 26 Νοε - 19:04:59

Μην περιμενεις και πολλα απο αυτες τις free εταιρειες lol! afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://mynews.forumgreek.com
BASTOUNIA
User
User



Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 25/11/2010

ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ   ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ I_icon_minitimeΠαρ 26 Νοε - 23:20:24

θα ψαξω να βρω διακοσμητή και θα στίσω ενα φορουμ απο την αρχη, τουλάχιστον θα ειναι οπος θέλουμε να είναι, και οχι έτυμο. ούτε θα έχει περιορισμούς. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010
Ηλικία : 36
Τόπος : Ανω Κατω Κρεμαστα Κωλοκοτρονιτσιου

ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ   ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ I_icon_minitimeΠαρ 26 Νοε - 23:21:58

Ναι το καλυτερο. Δυστυχως δεν εχω την πολυτελεια αυτη τωρα με τα τρεχαματα μ lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://mynews.forumgreek.com
BASTOUNIA
User
User



Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 25/11/2010

ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ   ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ I_icon_minitimeΣαβ 27 Νοε - 11:50:23

εντάξει, αφισε το ετσι, απλα επιδή εγω, θα το φτιαξω που θα το φτιάξω, ας το κάνω καλο τουλαχιστον.
(οριστε και το νεο φορουμ, ειναι ακομη στα θεμελια Smile)
freeteen-gr.co.cc
ελπίζω να πάει πολύ καλά και να μην ερημώσει.
νασε καλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BASTOUNIA
User
User



Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 25/11/2010

ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ   ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ I_icon_minitimeΚυρ 28 Νοε - 0:23:35

Άκυρο και αυτό το φορουμ, θα αλλάξω σερβερ, διοτι ειναι αργός. και θα αλλάξω domain, διοτι sto google δεν βολέυει, καθόλου ομος! οπιος κανει αναζητη ειναι να φρικάρει.
anyway απλα στο λέω για να μην νομίζεις οτι αυτο θα ειναι το φορουμ, διοτι τελικα δεν θα ειναι αυτό. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010
Ηλικία : 36
Τόπος : Ανω Κατω Κρεμαστα Κωλοκοτρονιτσιου

ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ   ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ I_icon_minitimeΚυρ 28 Νοε - 0:37:38

Οκ afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://mynews.forumgreek.com
 
ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
My News :: Καλως Ηρθατε :: Αλλαξτε το Nickname σας-
Μετάβαση σε: